Rolety Nadstawne

Rolety nadstawne, które inaczej możemy też nazwać nasadkowymi lub nakładanymi montuje się wyłącznie na etapie budowy obiektu lub wymiany stolarki okiennej w obiektach już istniejących. Skrzynka rolety w tym przypadku nakładana jest na ramę okna lub drzwi.
Do zewnętrznej części ramy okiennej przykręcane są prowadnice, dopiero później cały zestaw montowany jest we wnęce okiennej. Skrzynka rolety w efekcie końcowym jest niewidoczna, a roleta wydaje się być częścią okna.
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych wymagających Klientów oferujemy bogate możliwości w zakresie obsługi rolet.
Dostępna jest wersja mechaniczna – użytkowanie za pomocą taśmy i zwijacza lub na korbę.
Wersja elektryczna – dzięki zastosowaniu silników kablowych lub radiowych pozwala wygodnie sterować roletami zarówno przy wykorzystaniu pilota lub za pomocą tradycyjnych przełączników natynkowych oraz np. posługując się aplikacją w smartfonie.

MX1200

Roleta Nadstawna

MX1200 to system rolet dedykowany do okien typu renowacyjnego i monoblock. Specyficzna budowa skrzynki z klapą rewizyjną od czoła pozwala na montaż rolety na ramy okienne od 60 do 180 mm. Użyte do produkcji rolety tworzywo PCV odporne na promieniowanie słoneczne zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia przebarwień.

 

Zaokrąglona dolna krawędź klapy rewizyjnej oraz możliwość zastosowania zaślepek pokrywy rewizyjnej oraz zaślepek boków skrzynki w znaczący sposób podnoszą estetykę wykonania. Rolety MX nie występują w wersji z moskitierą

TL1000

Roleta Nadstawna

TL1000 – to system, który można zastosować w nowo budowanych jak i modernizowanych obiektach. Pokrywa rewizyjna jest zamontowana od spodu skrzynki – daje to możliwość zabudowania skrzynki rolety także od wewnątrz mieszkania bez obawy o dostęp serwisowy do rolety.

 

Można je montować do okien których max. grubość ramy okiennej nie przekracza 95 mm. Rolety TL1000 nie występują w wersji z moskitierą.

CC1000

Roleta Nadstawna


TP1000K

Roleta Nadstawna

TP1000K to system który można zamontować na szerokie ramy okienne nawet do 202 mm (z poszerzeniem do 264 mm). Stosując element poszerzający zwiększamy głębokość skrzynki o 31 mm lub 62 mm.

 

System ten posiada możliwość wykonania klapy rewizyjnej od dołu (przy zabudowie skrzynki od strony wewnętrznej) lub od czoła (przy montażu na szerokiej ramie okiennej). Występuje w wersji z moskitierą.